Hakkımızda

Hakkında

Snow Funpark

2008 yılında hizmet sunmaya başlayan otelimiz dünyanın birçok ülkesinden konuk ağırlamaktadır. Misafir memnuniyeti odaklı hizmet sunan otelimiz, gıda hijyenini ve yiyecek-içecek kalitesini uzman kurumların periyodik denetimiyle sağlamaktadır. İsperia Davraz Otel, hizmet kalitesiyle kayak tutkunlarının vazgeçemeyeceği alternatifleri ile hizmetinizdedir.

  • Eğirdir ve Isparta'ya Türkiye'nin her köşesinden karayolu aracılığıyla ulaşmak mümkün. Şehirlerarası otobüsler İstanbul, Ankara ve İzmir'den Isparta'ya düzenli sefer yapmaktadır.
  • İstanbul-Isparta 617 km., Ankara-Isparta 426 km., İzmir-Isparta 394 km. ve Antalya-Isparta 126 km. Eğirdir'in Isparta'ya uzaklığının 30 km. kadar olduğu göz önüne alındığında Davraz Kayak Merkezine her iki merkezden de ulaşımın çok kolay olduğu görülmektedir. Isparta'dan Davraz Kayak Merkezi 26 km. uzaklıkta olup yaklaşık 20 dk. da ulaşılabilmektedir.
  • Antalya' ya günlük uçak seferleri bulunduğundan, Antalya'ya gelip araç kiralayarak veya otobüs ile 1.5-2 saatte Isparta' ya ulaşmak da akılcı bir seçenek.
  • Davraz Kayak Merkezine çıkacakların kendi araçlarıyla gitmeleri önerilmektedir. Ancak Isparta ve Eğirdir'den otomobil kiralayabileceğiniz gibi Taksi de tutabilirsiniz. Taksiler oldukça ekonomik.
  • Aracınızda mutlaka zincir bulundurun. Karayolları ekiplerince yol sürekli açık tutulmaktadır.Geriye size tabelaları takip etmek kalıyor.

KIŞ TATİLİNİZİ GEÇİRECEĞİNİZ EĞLENCELER DİYARINA HOŞGELDİNİZ

DAVRAZ

Kış sporlarının en güzel mekanlarınan biri

DAVRAZ DİYİNCE AKLA FUNPARK GELİR

Davraz dağında kış sporları diyince akla İsperia Hotel ve Funpark gelir. Birbirinden güzel kış eğlenceleri, şömine başında sımsıcak mekanı ile eşsiz anlarınızı burada yaşayın.
Yaşayın

Adrenalini

Kış sporlarının eşsiz adrenalin tutkusunu siz de yaşayın

Funpark'ta kaymanın yanında birbirinden güzel aktivitelerle karın ve eşsiz doğanın keyfine varın...

© Copyright 2017 Isperia Davraz Hotel Her hakkı saklıdır. Demirekin Yazılım