Eşsiz parkurlarıyla kaymanın keyfine varın

Kış mevsiminin en gözde aktiviteleri arasında yer alan Snowboard, adrenalin tutkunları için seçkin bir spor. Bir Snowboard sporcusunun karizması herkes tarafından kabul edilmiş bir fenomen. Türkiye’nin en gözde kış turizmi merkezlerinden Davraz’da yapılan Snowboard aktiviteleri sayesinde herkes kar üzerinde heyecan dolu unutulmaz anlar yaşayabilir.

Kış iş hayatı temposunun en fazla olduğu mevsim. Yoğun çalışma hayatı içerisinde kendinize zaman ayırmanız ve stresten kurtulmanız hiç süphesiz sizi daha mutlu biri yapacaktır. Hayata biraz mola vermenin bir mevsimi yok. Bunun için yeni şeyler öğrenmek, gezmek ve çeşitli aktivitelere katılım göstermek en iyi ilaç. Kış turizmi denince akla gelen sporlardan Snowboard ile yoğun çalışma hayatının yaşattığı yorgunluğu atabilir ve rutin hayatın sorunlarından bir nebze uzaklaşabilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi merkezlerinden biri olan Davraz’da, harika bir heyecanı sizlere sunan snowboard aktivitesini çok daha güvenli ve eğlenceli dakikalar geçirerek deneyebilirsiniz.

Heyecanı, adrenalini ve tutkuyu bembeyaz bir doğada yaşamak Snowboard’la katlanarak büyüyen bir keyfe dönüşüyor.

© Copyright 2017 Isperia Davraz Hotel Her hakkı saklıdır. Demirekin Yazılım